A mágikus teremtmények elleni harcban semmi jóra nem számíthat a magunkfajta kalandozó. Ha nem vagy felvértezve elegendő védőmágikus tudással, nem sok esélyed marad az asztráltestű szörnyetegek ellen.
Szerkesztőség: honlap@beholder.hu Készítők:
Farkas Zsolt (Speedz)
Szeitz Gábor (Talbot)
Mazán Zsolt (Maci) Webdesign:
Szirják Csaba (Chaar-Lee)
Szegedi Gergely (GerY5) Ha hibát találsz a honlapon: Írj nekünk!
Ha még egyáltalán nem hallottál, vagy nem tudsz eleget e könyvesboltban árult termékünkről, melyről fórumozóink ebben a témában beszélgetnek, akkor kattints ide a bővebb felvilágosításért.
Sziasztok!
Én is számtalanszor olvastam már az eddig kiadott könyveit, és most, hogy felhívtátok a figyelmemet erre az új könyvre holnap megyek és megveszem...
kb. másfél napot adok magamnak, hogy elolvassam...
Határozottan tetszett, hajlott egy kicsit a politikai részhez is, Charette most is remek munkát végzett. A sztori remek, lassan bontakozik ki, néhány meglepődés, fordulat, színes háttér. Az egyetlen kivetni való szerintem az, hogy gyorsan lecsapta a végét, durván 5 oldalban elvarrt mindent, de még így is tele nyitott kérdésekkel. 10/7
Nos teccet... végülis a trilógia volt az igazán nagy mű de... nagyon is beön hogy megtarotta azt a nem nagyon eltúlzott és végül a dark homályba vesző létett ami igazán az árnyakat jellemzei... igazi vadászat, nagycélokkal, és ha úgy vesszük nagycélokkal. mondjuk vártam hogy Sam Verner visszaköszön de a Az Ében kisfiú (Svindler) megjelnése külön mosolyt csalt az arcomra...
Másfél nap alatt elolvastam. Úgy terveztem, hogy a karácsonyi ünnepek alatt olvasom, még szebbé téve azt az időszakot, de furdalt a kiváncsiság, hogy vajon milyen lehet Charrette munkája. És jó! Az író 1994-ben megjelent könyveit még abban az évben megvettem szintén Karácsonyra.
Azt nem értem, hogy miért várt a kiadó 8 éven keresztül, hogy kiadja a könyvet. (Már 1996-ban megjelent az USA-ban.) A kapós alkotók remekműveit érdemes lenne a megírásuk után rövid időn belül kiadni.
Én sajnos csak a trilógiát olvastam, a negyedik magyarul kiadott könyvét nem, és tetszett. Ezt is el fogom olvasni. Ennek ellenére nem akarok hangulatromboló lenni, de Nigel D. Findley (A nap háza), vagy a Sargent&Gascoigne szerzőpáros hangulati világa közelebb áll az én Shadowrunomhoz. Amúgy sz*rt még nem olvastam SR-hez, szóval mindegy. Ízlések és pofonok.
Hú de szuper. Már régóta várom, hogy Shadowrunt adjanak ki egy korai szerzőtől. Charrette korábbi írásait már többször olvastam, és szerintem nagyon jók. Ma megyek és megveszem, hétvégén pedig elolvasom.